Ändringar
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Jonathan Schulz (Jonteschulz)
(visa wikitext)
Versionen från 30 november 2019 kl. 00.37
33 byte lades till
,
30 november 2019 kl. 00.37
ingen redigeringssammanfattning
Rad 13:
Rad 13:
| INFU-Ordförande
| INFU-Ordförande
|-
|-
−
| rowspan="
2
" | 2019
+
| rowspan="
3
" | 2019
| Talman
| Talman
|-
|-
| Filmphørman
| Filmphørman
+
|-
+
| Phadder ([[M-Bats|M-Bats]])
|-
|-
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
Axel Wiktor (Ax2053wi-s)
14
redigeringar
Navigeringsmeny
Personliga verktyg
Logga in
Namnrymder
Användarsida
Diskussion
Varianter
Visningar
Läs
Visa wikitext
Visa historik
Mer
Sök
Navigering
Huvudsida
Senaste ändringarna
Slumpsida
Hjälp om MediaWiki
Skapa konto
Verktyg
Användarbidrag
Loggar
Visa användargrupper
Specialsidor
Utskriftsvänlig version