Ändringar
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
(visa wikitext)
Versionen från 21 april 2021 kl. 19.10
27 byte lades till
,
21 april 2021 kl. 19.10
ingen redigeringssammanfattning
Rad 1:
Rad 1:
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
−
! colspan="2" style="text-align: center;" |
ARVID BERNTSSON
+
! colspan="2" style="text-align: center;" |
HUGO BJÖRLING
|-
|-
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
Rad 8:
Rad 8:
| PR-Phörmann
| PR-Phörmann
|-
|-
−
|
Hufvudphadder
+
|
Phadder
|-
|-
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
| INFU-Ordförande
| INFU-Ordförande
+
|-
+
| Styrelseledamot
+
|-
+
| Phadder
|-
|-
| rowspan="1" | 2021
| rowspan="1" | 2021
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
59
redigeringar
Navigeringsmeny
Personliga verktyg
Logga in
Namnrymder
Användarsida
Diskussion
Varianter
Visningar
Läs
Visa wikitext
Visa historik
Mer
Sök
Navigering
Huvudsida
Senaste ändringarna
Slumpsida
Hjälp om MediaWiki
Skapa konto
Verktyg
Användarbidrag
Loggar
Visa användargrupper
Specialsidor
Utskriftsvänlig version