Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Jonteschulz
Registrerade sig 20 november 2019
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Jonathan Schulz (Jonteschulz)
(visa wikitext)
Versionen från 22 november 2019 kl. 09.04
2 togs bort
,
22 november 2019 kl. 09.04
m
ingen redigeringssammanfattning
Rad 17:
Rad 17:
|-
|-
| Filmphørman
| Filmphørman
−
|
–
+
|
-
−
|}
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
| Prylphørman
| Prylphørman
+
|-
|}
|}
Arvid
Robotar
,
Byråkrater
,
Gränssnittsadministratörer
,
Administratörer
55
redigeringar