Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Jonteschulz
Registrerade sig 20 november 2019
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Jonathan Schulz (Jonteschulz)
(visa wikitext)
Versionen från 30 november 2019 kl. 00.37
33 byte lades till
,
30 november 2019 kl. 00.37
ingen redigeringssammanfattning
Rad 13:
Rad 13:
| INFU-Ordförande
| INFU-Ordförande
|-
|-
−
| rowspan="
2
" | 2019
+
| rowspan="
3
" | 2019
| Talman
| Talman
|-
|-
| Filmphørman
| Filmphørman
+
|-
+
| Phadder ([[M-Bats|M-Bats]])
|-
|-
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
Axel Wiktor (Ax2053wi-s)
14
redigeringar