Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Hu0750bj-s
Registrerade sig 29 oktober 2020
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
(visa wikitext)
Versionen från 21 april 2021 kl. 19.10
27 byte lades till
,
21 april 2021 kl. 19.10
ingen redigeringssammanfattning
Rad 1:
Rad 1:
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
−
! colspan="2" style="text-align: center;" |
ARVID BERNTSSON
+
! colspan="2" style="text-align: center;" |
HUGO BJÖRLING
|-
|-
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
Rad 8:
Rad 8:
| PR-Phörmann
| PR-Phörmann
|-
|-
−
|
Hufvudphadder
+
|
Phadder
|-
|-
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
| INFU-Ordförande
| INFU-Ordförande
+
|-
+
| Styrelseledamot
+
|-
+
| Phadder
|-
|-
| rowspan="1" | 2021
| rowspan="1" | 2021
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
59
redigeringar