Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Hu0750bj-s
Registrerade sig 29 oktober 2020
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
(visa wikitext)
Versionen från 21 april 2021 kl. 19.34
3 byte lades till
,
21 april 2021 kl. 19.34
ingen redigeringssammanfattning
Rad 16:
Rad 16:
|-
|-
| Phadder
| Phadder
+
|-
| rowspan="1" | 2021
| rowspan="1" | 2021
| Pryl-mästare
| Pryl-mästare
|}
|}
INFU-ordförande 2020. Också känd som 'Mr Schönt Päls'.
INFU-ordförande 2020. Också känd som 'Mr Schönt Päls'.
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
59
redigeringar