Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Ändringar
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Verkmästare
(visa wikitext)
Versionen från 18 oktober 2021 kl. 10.51
32 byte lades till
,
18 oktober 2021 kl. 10.51
→Lista på Verkmästare genom tiderna
Rad 7:
Rad 7:
!Namn
!Namn
![[Styrelseledarmot]]
![[Styrelseledarmot]]
+
|-
+
|2022
+
|[[Axel Billing]]
+
|Nej
|-
|-
|[[Sektionsår 2021|2021]]
|[[Sektionsår 2021|2021]]
Isac Strömberg (Is0450st-s)
15
redigeringar