Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Ha2053ro-s
Registrerade sig 26 november 2020
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hannah Rodgers (Ha2053ro-s)
(visa wikitext)
Versionen från 3 december 2021 kl. 16.30
47 togs bort
,
3 december 2021 kl. 16.30
ingen redigeringssammanfattning
Rad 2:
Rad 2:
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
{| class="wikitable", style="float:right; border:2px solid #BBB
−
! colspan="2" style="text-align: center;" |
Fabrice Dufberg
+
! colspan="2" style="text-align: center;" |
Hannah Rodgers
|-
|-
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
! colspan="1" style="text-align: center;" | År
Rad 8:
Rad 8:
|-
|-
| rowspan="1" | 2021
| rowspan="1" | 2021
−
|
Vice Ordförande för Informationsutskottet
+
|
Styrelseledamot med kommunikationsansvar
−
|-
−
| rowspan="1" | 2020
−
| Fotophørman
|-
|-
−
| rowspan="2" |
2019
+
| rowspan="2" |
2020
−
|
Filmphørman
+
|
Designer
|-
|-
| Phadder
| Phadder
|-
|-
|}
|}
Erik Dättermark (Er3077da-s)
37
redigeringar