Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Ändringar
← Äldre redigering
Nyare redigering →
INFU21
(visa wikitext)
Versionen från 3 december 2021 kl. 17.03
72 byte lades till
,
3 december 2021 kl. 17.03
→Viktiga händelser
Rad 47:
Rad 47:
|-
|-
|2021-01-21||[[Första lunchmötet]]
|2021-01-21||[[Första lunchmötet]]
+
|-
+
|2021-02-03
+
|Halva utskottets Net-Worth försvinner då GME kraschar
|-
|-
|2021-02-12||[[Kick-off]]
|2021-02-12||[[Kick-off]]
Joel Toräng (Jo6855to-s)
77
redigeringar