Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Inställningar
Om Maskinsektionens Wiki
Förbehåll
Maskinsektionens Wiki
Sök
Hu0750bj-s
Registrerade sig 29 oktober 2020
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
(visa wikitext)
Versionen från 4 december 2021 kl. 00.14
57 byte lades till
,
4 december 2021 kl. 00.14
ingen redigeringssammanfattning
Rad 31:
Rad 31:
| Styrelseledamot
| Styrelseledamot
|-
|-
−
| VFX-
Phörman
*
+
| VFX-
Phörmann
*
|-
|-
| rowspan="3" | 2021
| rowspan="3" | 2021
Rad 38:
Rad 38:
| Phadder
| Phadder
|-
|-
−
| VFX-
Phörman
*
+
| VFX-
Phörmann
*
|-
|-
+
| rowspan="1" | 2021
+
|-
+
| *Fanns inte men han var där
|}
|}
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
59
redigeringar