Ändringar
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
(visa wikitext)
Versionen från 21 april 2021 kl. 19.10
9 togs bort
,
21 april 2021 kl. 19.10
ingen redigeringssammanfattning
Rad 12:
Rad 12:
| rowspan="1" | 2020
| rowspan="1" | 2020
| INFU-Ordförande
| INFU-Ordförande
−
|-
| Styrelseledamot
| Styrelseledamot
−
|-
| Phadder
| Phadder
−
|-
| rowspan="1" | 2021
| rowspan="1" | 2021
| Pryl-mästare
| Pryl-mästare
|}
|}
INFU-ordförande 2020. Också känd som 'Mr Schönt Päls'.
INFU-ordförande 2020. Också känd som 'Mr Schönt Päls'.
Hugo Björling (Hu0750bj-s)
59
redigeringar
Navigeringsmeny
Personliga verktyg
Logga in
Namnrymder
Användarsida
Diskussion
Varianter
Visningar
Läs
Visa wikitext
Visa historik
Mer
Sök
Navigering
Huvudsida
Senaste ändringarna
Slumpsida
Hjälp om MediaWiki
Skapa konto
Verktyg
Användarbidrag
Loggar
Visa användargrupper
Specialsidor
Utskriftsvänlig version