Ändringar
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Verkmästare
(visa wikitext)
Versionen från 18 oktober 2021 kl. 10.51
32 byte lades till
,
18 oktober 2021 kl. 10.51
→Lista på Verkmästare genom tiderna
Rad 7:
Rad 7:
!Namn
!Namn
![[Styrelseledarmot]]
![[Styrelseledarmot]]
+
|-
+
|2022
+
|[[Axel Billing]]
+
|Nej
|-
|-
|[[Sektionsår 2021|2021]]
|[[Sektionsår 2021|2021]]
Isac Strömberg (Is0450st-s)
15
redigeringar
Navigeringsmeny
Personliga verktyg
Logga in
Namnrymder
Sida
Diskussion
Varianter
Visningar
Läs
Visa wikitext
Visa historik
Mer
Sök
Navigering
Huvudsida
Senaste ändringarna
Slumpsida
Hjälp om MediaWiki
Skapa konto
Verktyg
Specialsidor
Utskriftsvänlig version