Ändringar
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
← Äldre redigering
Nyare redigering →
INFU21
(visa wikitext)
Versionen från 3 december 2021 kl. 21.33
153 byte lades till
,
3 december 2021 kl. 21.33
→Viktiga händelser
Rad 61:
Rad 61:
|2021-09-14
|2021-09-14
|Epidemi med cryptominer-virus
|Epidemi med cryptominer-virus
+
|-
+
|2021-11-11
+
|[https://maskinsektionen.com/wiki/index.php?title=Anv%C3%A4ndare:Mat15fsu Fabrice] avslöjar den första ledtråden till INFU-resan 2021
|-
|-
|2021-12-02
|2021-12-02
Filip Rydgren (Fi2636ry-s)
112
redigeringar
Navigeringsmeny
Personliga verktyg
Logga in
Namnrymder
Sida
Diskussion
Varianter
Visningar
Läs
Visa wikitext
Visa historik
Mer
Sök
Navigering
Huvudsida
Senaste ändringarna
Slumpsida
Hjälp om MediaWiki
Skapa konto
Verktyg
Specialsidor
Utskriftsvänlig version